Wraca impreza, którą tak bardzo lubicie, czyli Lejdis Weekend!

Na 4 i 5 października przygotowaliśmy wraz z naszymi sklepami całą długą listę rabatów, zniżek i okazji. Rozpoczynająca się jesień oraz zbliżająca zima są idealną okazją do zakupów, natomiast Lejdis Weekend sprzyjać będzie Waszemu samopoczuciu w trakcie i po shoppingu.

Dodatkową atrakcją i powodem do odwiedzenia nas w tych dniach będą nagrody dla pań, które zdecydują się na pokaźne zakupy.

Dla pań, które szukają sposobu i pomocy w odchudzaniu mamy dodatkowy konkurs.


Komputrnik w nowej lokalizacji

Uprzejmie informujemy, że salon Komputronik do piątku - 26 września - będzie nieczynny.

W sobotę 27 września, zapraszamy do salonu w nowej lokalizacji, na poziomie 0 obok salonu Orange.


Nowy większy salon Deichmann

Nowy Deichmann już działa! Wrócił do Galerii Tarnovia po miesiącu i teraz znajduje się na parterze - niedaleko strefy restauracyjnej, obok księgarni Matras, naprzeciwko RTV EURO AGD. Jest większy!


Nowe kolekcje jesień/zima 2014

Sezon jesień-zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim nowe kolekcje. Odwiedź koniecznie sklepy w Galerii Tarnovia i zobacz jak bogatą ofertę dla Ciebie przygotowały.


Czas na Twój biznes!

Chcesz wynająć lokal w Galerii Tarnovia i poprowadzić swój biznes? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy na zasadzie franczyzy.

Aktualnie szukamy chętnego do poprowadzenia lokalu w Galerii Tarnovia na zasadzie franczyzy.

Pierniki Toruńskie

Piętro: 
0
Telefon: 
14 646 64 06

Fabryka Cukiernicza Kopernik zaprasza do swojego sklepu firmowego w którym znajdą Państwo smaki dzieciństwa, intensywne aromaty prawdziwych przypraw i najwyższą jakość, jedynych prawdziwych pierników, prosto z Torunia. Lukier, czekolada, nadzienie, klasyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierniki Toruńskie