Mikołaj ze Świnką Peppą

W sobotę 6 grudnia, od godziny 12.00 Galeria Tarnovia zaprasza wszystkich wielbicieli doskonałej zabawy na Mikołajki ze Świnką Peppą, ulubienicą najmłodszych. W programie m.in.: wizyta Świnki Peppy, spektakle dla dzieci, studio fotograficzne, malowanie buziek i konkursy z nagrodami.


Kiermasz rękodzieła

Stało się już u nas tradycją, że w okresie przedświątecznym zapraszamy Państwa na Kiermasz rękodzieła. Tym razem jest to weekend listopadowy. Zapraszamy 29 i 30 listopada.


Carrefour Market już otwarty

Zapraszamy do nowo otwartego marketu spożywczego Carrefour Market. Sklep czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 21.00, a w niedzielę od 9.00 do 20.00.


Czas na Twój biznes!

Chcesz wynająć lokal w Galerii Tarnovia i poprowadzić swój biznes? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy na zasadzie franczyzy.

Aktualnie szukamy chętnego do poprowadzenia lokalu w Galerii Tarnovia na zasadzie franczyzy.

Pierniki Toruńskie

Piętro: 
0
WWW: 
www.kopernik.com.pl
Email: 
sftarnow@kopernik.com.pl
Telefon: 
14 646 64 06

Fabryka Cukiernicza Kopernik zaprasza do swojego sklepu firmowego w którym znajdą Państwo smaki dzieciństwa, intensywne aromaty prawdziwych przypraw i najwyższą jakość, jedynych prawdziwych pierników, prosto z Torunia. Lukier, czekolada, nadzienie, klasyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierniki Toruńskie