Wakacje dla dzieci

Zapraszamy Was, a przede wszystkim Wasze dzieci, na cały cykl wakacyjnych zabaw! Tematyczne atrakcje w każdy weekend lipca i sierpnia.

Dodatkowo w środy: 2, 9, 16, 23, 30 lipca oraz 6 sierpnia w godz. 15:00 - 19:00 odbędą się zajęcia kulinarne. Przede wszystkim będzie pieczenie ciasteczek! Ponadto przez cały tydzień czynna jest nasza gigantyczna piaskownica!


Piaskownica w Galerii Tarnovia

Od 24 czerwca zapraszamy wszystkich najmłodszych do budowania zamków z piasku, a dorosłych na lezakowanie po palmami. Pogoda bywa zmienna... a zabawa z nami bezcenna.


Letnie wyprzedaże czas zacząć...

Lato coraz bliżej, a wraz z nim słońce, wysokie temperatury i… letnie wyprzedaże. Sklepy prześcigają się w zniżkowych ofertach, kuszą stylizacjami w przystępnych cenach. W sklepach Galerii Tarnovia na klientów czekają superokazje, z których grzech nie skorzystać. Rabaty rosną z każdym dniem...


Czas na Twój biznes!

Chcesz wynająć lokal w Galerii Tarnovia i poprowadzić swój biznes? Mamy dla Ciebie propozycję współpracy na zasadzie franszyzy.

Aktualnie szukamy chętnego do poprowadzenia lokalu w Galerii Tarnovia na zasadzie franszyzy.

Pepco

Piętro: 
1
WWW: 
www.pepco.pl
Telefon: 
14 646 64 69

Sklep PEPCO oferuje swoim klientom niskie ceny i duży wybór w myśl hasła „Więcej za mniej... codziennie!”. Zapewniamy atrakcyjną , szeroką ofertę artykułów odzieżowych i artykułów do domu w dyskontowych cenach, a także wyjątkowe promocje! Niezwykle bogata oferta to około 2000 produktów – odzież damska, męska, dziecięca i niemowlęca, bielizna, modne dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposarzenia wnętrz (w tym kuchni, łazienki, pokoju), walizki, torby, torebki i plecaki.

PEPCO to sklep inny niż wszystkie, gdzie zawsze zrobisz udane zakupy w miłej atmosferze. Ubieramy, wyposażamy, bawimy – jesteśmy po to, abyś codziennie miał wybór, zapewniając radość zakupów dla Ciebie i całej Rodziny – na każdą kieszeń!