TARNOVIA - myjnia i wulkanizacja

logo

Zapraszamy na parking podziemny Galerii Tarnovia, gdzie działa myjnia samochodowa Tarnovia. Myjnia świadczy także usługi wulkanizacyjne i przechowywania opon. | Więcej informacji na: myjniatarnovia.pl

 

MYJNIA

Mimo postępu technologii mycie ręczne to wciąż najskuteczniejsza, najbezpieczniejsza i najdokładniejsza metoda mycia Państwa pojazdów. Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu bezpieczeństwo wykonanej usługi a profesjonalny sprzęt i kosmetyki z jakich korzystamy pozwala na uzyskanie najlepszego efektu.

WULKANIZACJA

Wymiana opon wymaga dużej precyzji i ostrożności, dlatego warto wykonać taką usługę w miejscu gdzie nie musisz martwić się o zarysowanie felgi czy uszkodzenie opony. Podczas usługi stosujemy wszystkie możliwe ochronne nakładki a nasze urządzenia są regularnie konserwowane i kalibrowane przez wykwalifikowany personel.

KAWA GRATIS

Aby umilić Państwu czas oczekiwania na umycie samochodu, zapraszamy do Cukierni Targowej, znajdującej się na poziomie '0' w Galerii Tarnovia, na darmową kawę lub inny dowolny napój z oferty.

foto foto foto foto