BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ

Galeria Tarnovia

 

Galeria Tarnovia to doskonałe miejsce na zakupy dla całej rodziny. Na powierzchni ponad 17 000 m², na dwóch poziomach zlokalizowanych jest 70 sklepów i punktów usługowych. Tylko u nas mieszkańcy Tarnowa i okolicznych miejscowości znajdą salony wiodących marek, takich jak H&M i New Yorker. Ofertę Galerii Tarnovia tworzą również m.in.: Market Carrefour, salon RTV EURO AGD, nowe salony RESERVED i SiNSAY, drogeria Rossmann, perfumeria Douglas, CCC i Deichmann, sklepy sportowe Martes Sport i 4F, ponadto punkty gastronomiczne, kawiarnia i sala zabaw. Od listopada 2016 r. dołączył do nich sklep z zabawkami i ubraniami dla dzeci SMYK, natomiast w grudniu 2016 r. - pierwsze kino wielosalowe w mieście.


Multipleks sieci Cinema 3D, składa się z pięciu sal projekcyjnych, które łącznie mieszczą 800 widzów. Sufit foyer imituje obraz galaktyki, zaś podłoga i ściany zostały rozświetlone diodami LED. W obiekcie zainstalowany został system dźwiękowy Dolby Atmos, dzięki czemu projekcje filmu oddziaływują na widzów nie tylko obrazem, ale także niezwykle przestrzennym dźwiękiem.


Naszym priorytetem jest wygoda Klientów, dlatego do ich dyspozycji oddajemy komfortowy pokój rodzica z dzieckiem, zmodernizowany, nowoczesny parking i zachęcające do wypoczynku eleganckie strefy komfortu. Odwiedzający nasze centrum mają także możliwość skorzystania z technicznych udogodnień, takich jak ogólnodostępne ładowarki do telefonów i bezpłatne Wi-Fi.


Dogodna lokalizacja Galerii Tarnovia przy trasie wylotowej z miasta w kierunku Krakowa sprawia, że łatwo dojadą do niej zarówno użytkownicy komunikacji miejskiej, jak i kierowcy.


Od połowy 2019 roku centrum handlowe przechodzi metamorfozę, która obejmuje zarówno jego ofertę, jak i wygląd.

 • Pokój dla matki z dzieckiem

  Pokój rodzica
  z dzieckiem

 • Strefa odpoczynku

  Strefa
  odpoczynku

 • Punkty ładowania telefonów

  Punkty
  ładowania telefonów

 • Darmowe ogólnodostępne WiFi

  Darmowe
  ogólnodostępne WiFi

 • 458 miejsc parkingowych

  440
  miejsc parkingowych

 • 100 sklepów

  70
  sklepów

galeria handlowa