sklep

Tradycja naszej firmy sięga ponad 30 lat. Cukiernicze szlify zdobyłem w latach 70-tych w cukierni Bolesława Podlasiewicza - Tarnów ul. Krakowska 28.
Własną cukiernię założyłem w roku 1979 w Szczucinie, po dwóch latach przeniosłem się do Tarnowa gdzie wykupiłem cukiernie Warszawiankę. Cukiernia Warszawianka była to przedwojenna firma Państwa Kaczorowskich. Wraz ze starą firmą udało mi się zdobyć przedwojenne receptury, częściowo nawet sprowadzone z Lwowa z których do dzisiaj korzystamy. Od 1984 r rozpocząłem budowę zakładu nowoczesnego z wszelkimi wymogami, gdzie w 1988 r. przeniosłem się do nowo wybudowanego zakładu przy ul.Targowej 11 w Tarnowie.
W 2006 r Stanisław Bańbor przekształcił w firmę rodzinną, Cukiernia „Targowa” S.Bańbor i Wspólnicy Sp.Jawna z którym współpracuje żona Anna, syn Andrzej i Rafał. Od roku 2007 w Dąbrowie Tarnowskiej ul.Rynek 35 powstała filia cukierni.
Dzisiaj rodzinna firma to przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 40 osób i przygotowujące do zawodu uczniów. Niektórzy z nich pozostają w firmie i zdobywają kolejne stopnie cukierniczego wtajemniczenia i swą wiedzę przekazują młodszym.
Cukiernia nasza to silnie i prężnie działające przedsiębiorstwo, które szczyci się zdobyciem wielu nagród i wyróżnień. Jakość cukierni wciąż staramy się potwierdzać doskonałym smakiem wyrobów. Cukiernia stale się rozwija i z pewnością jeszcze wielokrotnie was zaskoczy.
Firma jest Członkiem Stowarzyszenia Cukierników Karmelarz i Lodziarzy RP. Zrzeszona w Cechu Rzemiosł Różnych w Tarnowie.