sklep
  • Piętro: 0
  • -
  • Telefon: -
  • Kategoria: 15

IceCafe to marka tworzona z pasją przez ludzi których wiedza i oddanie znajdują swe bezpośrednie odzwierciedlenie w pozycji i sukcesie firmy.

Co robimy?

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku od produkcji lodów oraz gofrów. Kilka lat później otwarliśmy naszą pierwszą firmową kawiarnię. Od początku ulepszamy nasze receptury oraz wprowadzamy nowe technologie, tak aby sprostać coraz to większym oczekiwaniom klientów. Nowoczesne i dobrze urządzone wnętrza IceCafe tworzą niepowtarzalny klimat. Obecnie IceCafe zatrudnia ponad 80 pracowników, jednak w związku z intensywnym rozwojem firmy ta liczba stale rośnie. Nasz zespół tworzą głównie ludzie młodzi, którzy często dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Firma nastawiona jest na rozwijanie umiejętności pracowników, co w rezultacie pozytywnie wpływa na jakość i poziom usług.

Jak to robimy?

IceCafe to ludzie i dlatego dbamy, aby rozwijać umiejętności naszych pracowników, co sprawia, że IceCafe staje się dla każdego młodego pracownika czymś wyjątkowym, częścią jego życia. Dzięki temu w IceCafe wspólnie z całym zespołem tworzymy unikalną atmosferę.

W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt różnych smaków. Wszystkie lody są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości składników, produkcja odbywa się w tradycyjny rzemieślniczy sposób.