TREND NA ZMIANY


Systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!

W 2014 i 2015 r. zmodernizowaliśmy parking i części wspólne naszego centrum.


Parking zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają obecnie poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów.


We wrześniu 2019 roku odnowiliśmy pokój dla rodziców z małymi dziećmi znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia. Jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób.


Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.

Ponieważ komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem, przygotowaliśmy także trzy komfortwe strefy relaksu, gdzie w miłej atmosferze można zrobić sobie przerwę od zakupów i skorzystać z punktów ładowania telefonów czy Wi-Fi. Nowoczesny design stref doskonale wpisuje się w nowy wizerunek Galerii Tarnovia.


Od grudnia 2016 r. zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina CINEMA3D. Multipleks na 5 salach mieści blisko 800 widzów, w którym czejają na Państwa premiery, maratony, koncerty na dużym ekranie oraz specjalne wydarzenia kulturalne.


Dla dzieci w każdą sobotę i niedzielę czekają Weekendowe Poranki w Cinema3D, podczas których odbywają się pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla najmłodszych widzów. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie.
Zostają z nami na dłużej

W 2019 roku przedłużyli z nami umowy: sklep obuwniczy Deichmann, Biuro Podróży Itaka, salon Play, salony modowe Lee / Wrangler i Carry, Biuro Podróży Tui, Cukiernia Targowa w nowej odsłonie. Drogeria Rossmann pozostanie z nami na kolejne 5 lat oraz powiększa swoją powierzchnię.


Nowi najemcy, odświeżone sklepy

PanoramaGSM
PanoramaGSM - kwiecień 2019

Salon zajmuje się sprzedażą detaliczną akcesoriów, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów wiodących marek dostępnych na rynku, jak również alkomatów, telefonów stacjonarnych oraz nawigacji GPS.
Jewuła
Kuźnia Stylu Jewuła - lipiec 2018

Fryzjerzy najwyższej klasy i najbardziej uzdolnieni! Możecie oczekiwać zarówno strefy damskiej jak i barber shopu.
WGN
WGN Nieruchomości - czerwiec 2018

Jedno z najprężniej działających biur nieruchomości ziemi tarnowskiej - WGN Nieruchomości.
Briju
Briju - luty 2018

Oferta Briju to najwyższej jakości wyroby jubilerskie ze złota i srebra, kolekcje z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi, a także szeroka gama obrączek produkowanych na indywidualne zamówienie oraz zegarki wielu renomowanych marek.
Dokument bez tytułu