TREND NA ZMIANY


Systematycznie ulepszamy Galerię Tarnovia!


Zmodernizowaliśmy parking, który zyskał nowe, jaśniejsze oblicze. Żywsze kolory ułatwiają poruszanie się i znajdowanie pojazdów. Zastosowaliśmy także nowoczesne rozwiązania, takie jak podświetlane tablice, miejsca dla rowerów, motocykli i szafki dla motocyklistów. Dla Państwa wygody otworzyliśmy myjnię samochodową z wulkanizacją oraz możliwością przechowywania opon.


Odnowiliśmy pokój dla rodziców z małymi dziećmi znajdujący się na parterze Galerii Tarnovia. Jest bogato wyposażony i starannie wykończony. Wysoka jakość materiałów, dostosowana do tego typu pomieszczeń, pozwala korzystać z niego w wygodny i bezpieczny sposób. Do dyspozycji rodziców i opiekunów jest mikrofalówka, umywalka, toaleta i przewijak. Stonowane kolory i dekoracje ścienne z pewnością spodobają się maluchom.


Na terenie Galerii można skorzystać z Wi-Fi oraz punktów do ładowania telefonów.


W wolnym czasie zapraszamy do najnowocześniejszego w mieście kina CINEMA3D. Multipleks w 5 salach mieści łącznie blisko 800 widzów, w którym czekają na Państwa premiery, maratony, koncerty na dużym ekranie oraz specjalne wydarzenia kulturalne. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi kino pozostaje zamknięte do odwołania.


Ponieważ komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas priorytetem, Galeria jest dodatkowo dezynfekowana. Przy wejściach do galerii oraz toalet zamontowane zostały pojemniki z płynem do dezynfekcji rąk oraz instrukcje i wytyczne Ministerstwa Zdrowia, dotyczące przestrzegania wprowadzonych zasad higieny. Przy głównym wejściu z parkingu znajduje się automat, w którym klienci mogą zakupić maski, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji. Szczegółowe informacje


Wszystkie sklepy i punkty na terenie Galerii również zadbały o bezpieczeństwo klientów. Przy wejściu do każdego sklepu znajdują się płyny do dezynfekcji rąk, zwiększono częstotliwość dezynfekcji sklepów oraz przymierzalni.

Zostają z nami na dłużej


W ostatnim czasie przedłużyli z nami umowy: sklep obuwniczy Deichmann, Biuro Podróży Itaka, salon Play, salony modowe Lee/Wrangler i Carry, 4F, Biuro Podróży Tui, Szafa Butów oraz Cukiernia Targowa w nowej odsłonie.


Drogeria Rossmann oraz salon Vision Express oprócz przedłużenia umowy zmienili lokalizację i powiększyli powierzchnię. Sklep obuwniczy CCC pozostaje z nami na kolejne lata. Nowoczesny, większy salon znajduje się w nowej lokalizacji obok Apteki Cosmedica.


New Yorker również przedłużył umowę w Galerii Tarnovia, zmodernizował swój lokal i powiększył powierzchnię. Pozostaje z nami także Doner Kebab w nowej lokalizacji. Obecnie znajduje się na pierwszym piętrze obok kina Cinema3D.


Ofertę najemców poszerzył sklep spożywczy - Biedronka, który jest w nowym koncepcie z licznymi udogodnieniami dla klienta m.in. ladą mięsną. W grudniu 2020 r. do grona najemców Galerii Tarnovia dołączył sklep z wyposażeniem domu Jysk.
Nowi najemcy, odświeżone sklepy

Ice Cafe
Ice Cafe - lipiec 2021

W swojej ofercie kawiarnio-lodziarnia Ice Cafe posiada kilkadziesiąt różnych smaków lodów. Wszystkie są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości składników, w tradycyjny rzemieślniczy sposób.

Jysk
Jysk - grudzień 2020

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która sprzedaje „wszystko dla domu". Jest własnością założyciela, Larsa Larsena, który jest znany w Danii jako najlepszy sprzedawca z „wyjątkową ofertą".

New Yorker
New Yorker - czerwiec 2020

Odmieniony, przestronniejszy, jeszcze lepszy! Salon New Yorker czeka na Was w nowej odsłonie! NEW YORKER – Dress for the moment! Modna odmiana na czasie.

KappAhl
KappAhl - maj 2020

Nowoczesny, przestronny, jedyny w regionie salon KappAhl zaprasza na zakupy. W bogatej ofercie moda damska, męska i dziecięca z kolekcją Newbie.

CCC
Większy salon CCC - maj 2020

Nowy salon CCC zaaranżowany jest w nowym koncepcie. Sklep charakteryzuje się szerokim wejściem oraz otwartą, w pełni przeszkloną witryną. Przestrzeń podzielona jest na pokoje produktowe.

Myjnia Tarnovia
Myjnia Tarnovia - maj 2020

Zapraszamy na parking podziemny Galerii Tarnovia, gdzie działa myjnia samochodowa Tarnovia. Myjnia świadczy także usługi wulkanizacyjne i przechowywania opon.

Carry
Carry - luty 2020

Marka modowa Carry przez kolejne lata będzie wynajmować lokal w Galerii Tarnovia. To jedyny salon tej firmy w mieście. Carry to polska sieć handlowa oferująca modę damską i męską w stylu casual.

Biedronka
Biedronka - grudzień 2019

Biedronka to największa sieć sklepów detalicznych w Polsce posiadająca ponad 2200 sklepów w ponad 800 lokalizacjach. Oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości w niskich cenach.